Červenec 2012

Olympiáda trochu jinak

31. července 2012 v 16:40 | Ambar
Předem se přiznávám, že sport jde trochu mimo mě. Nebaví mě běhat, nebaví mě chodit na hokejová utkání, nebaví mě v televizi sledovat mistrovství světa ve stolním tenise. Jakmile ale začne Olympiáda, všechno je jinak, já sedím přilepená před televizí a hlasitě se raduji z každého gólu.
Tenhle článek ale nebude o tom, jakým sportovcům nejvíce fandím nebo jak moc mi je líto, že zatím nemáme žádnou medaili. Chci zhodnotit Olympijské hry z trochu jiného úhlu pohledu. Z toho vzhledového, výtvarného, módního, grafického.

Logo


http://2.bp.blogspot.com/-gMD_bAGkbNI/TXO00K6Ec6I/AAAAAAAAIZY/OoYdIBKS5ac/s1600/Olympic-logos.jpg

zdroj: felixip.blogspot.cz

Každý má jiný styl a jiný vkus, každý má právo na to, aby se mu líbilo či nelíbilo jiné logo. Ale přes to všechno existuje pár základních pravidel, která by se měla dodržovat a oceňovat.


Než umřu?

30. července 2012 v 14:52 | Ambar
Přemýšleli jste někdy nad tím, co všechno chcete stihnout do konce svého života? Smutné na tom je to, že nikdy nevíte, kdy ten váš konec příjde. A proto je potřeba žít každý den naplno, jako kdyby byl posledním!


London Eye, listopad 2011

Podívat se na všechny kontinenty (snad jen s výjimkou Arktidy a Antarktidy), pracovat nebo studovat nějakou dobu v zahraničí, procestovat Californii i zbytek Spojených států, Hawaii, Itálii, Indii, Tokio, Sydney, Cairns... Vystudovat filozofickou fakultu, stát se slavnou umělkyní, potápět se na nejlepších destinacích světa, skočit si s padákem... to jsou ty mý sny.


Zamysli se.

20. července 2012 v 14:56 | Ambar
Opilec na zastávce se mě zeptal: "Čeho se šíleně děsíš zároveň po tom neskutečně toužíš?" Mlčela jsem. Ale v duchu jsem si řekla LÁSKY. Jeho odpověď zněla SVOBODY.


Opilci nejsou hloupí ani otupělí. Jejich otázky nemusí být nutně oplzlé. Mohou vás inspirovat nebo nutit zamyslet se sám nad sebou. Byla jsem neskutečně vděčná za tohle jeho malé okénko do duše, i když on si to nejspíš nebude pamatovat. Bloudí po tomhle šíleném světě stejně jako já. stejně jako my všichni.