Únor 2012

Nový začátek: Hollarka

3. února 2012 v 19:44 | Ambar
Jsem přijata na Hollarku. http://www.hollarka.cz/

Na jednu stranu jsem hrozně, hrozně šťasná. Je to škola mých snů, podle všeho snad nejlepší umělecká v Česku. A já patřím mezi těch vybraných 25, kterým bylo dovoleno studovat grafický design. Můžu nechat toho nudnýho a otravnýho gymplu, můžu se vykašlat na fracouzštinu a chemii a konečně začít dělat to, co mě doopravdy baví.

Jenže? Komplet mi to změní život. Nejen školu, ale i místo mého bysliště, styl života.. a to všechno. Přestěhuju se na intr do Prahy mezi uplně cizí lidi. Zrovna když jsem tady u nás, v Liberci, poznala spoustu nových lidí, se kterými mi je hrozně fajn a se kterými ráda trávím čas. Jsem zvyklá, že pokaždý, když projdu po městě, někoho potkám a dáme se do řeči. Tady půjdu po Praze a všechny obličeje kolem mě budou cizí.

Je mi líto nechat něco, co jsem 15 let svého života budovala, za sebou, a začít žít novým životem. Ono "nový začátek" zní fajn, pokud vás ten starý život štve. Ale když jste šťastní, proč začínat znovu?

Přes to všechno jsem si řekla, že tam prostě půjdu. Gympl pro mě není a velmi ráda vezmu do ruky štětec místo kalkulačky..