Červenec 2010

Hudba, lasagne a pár ilustrací

27. července 2010 v 21:46 | Ambar
Tohle se za dnešek odehrálo. Netřeba popisovat.

Krabička 01
Krabička 02

Snad jen co se týče té hudby. Nějak mi přišel na chuť Tomáš Klus. Zkuste si ho pustit taky, pokud trefíte dobrou písničku, litovat nebudete.

A co se týče nafocené krabičky, tu už jste zde jednou viděli, teď je ale jinak, řekla bych lépe, nafocena.

Pěkný večer.
A tvořte, tvořte, tvořte.
Ať už literárně, výtvarně, či jakkoli jinak.
Pomáhá to.
Na co?
Na všechno.
Ambar


Fesťák, hudba a pár piv

26. července 2010 v 13:45 | Ambar
Z důvodu špatného počasí jsem na tři dny doma. Co totiž dělat na chatě bez hromosvodu, s obytnými dvoumi místnůstkami, když člověk ani nemůže ven, na prostornou zahradu s bazénem.

Mám tu pro vás jednu fotografii ještě z vodáckého tábora, a pak něco málo informací o mém bytí.

Ruka

Co bych vám pověděla? Žije se mi pěkně, bez hádek, bez problémů, jen s trochou spěchu a stresu, což se dá přežít. Také jsem se probudila ze svého abstinenčního já a oslavila to trochou piv a  jablečného Amundsenu. Nebylo to tak špatné, jak si již několik let namlouvám. Co vám budu povídat. A z Ameriky mi konečně dorazil objednaný iPod, což není zpráva dobrá, jelikož mi do něj nejdou nahrát písničky.

Tak, to byla minulost. A teď budoucnost. Chystáme se s kamarádkou na Benátskou noc. Pro nezasvěcené, to je prosím, dámy a pánové, festival rockové hudby, i když znějí tam i jiné žánry. Těším se jak nikdy jindy.

A to je vše.
Ambar.

Z tábora se spoustou fotek

18. července 2010 v 23:54 | Ambar
Dobrý večer, přátelé,
tak jsem se vám vrátila z vodáckého tábora. Fotografií mám spousty. A zážitků? Jakbysmet. Ovšem otázkou k zamyšlení jest, zda zážitků kladných, či záporných. K prvnímu dojmu můžu dodat, že jsem si tábor skvěle užila a těším se na něj zas příští rok, ovšem k dojmu druhému si uvědomím, že je to spíš jen námluva. Nemohu si připustit, že ten skvělý tábor, jak to byl před několika lety, se změnil v něco jaksi méně skvělého.

Tábor

Dost smutků, teď ty fotky. Některé jsou více povedené, některé méně, ale myslím, že všechny stojí za zveřejnění. V záloze jich mám ještě mnohem více, ty vám však ukážu postupně.

Názvy fotek zjistíte po najetí myší na daný obrázek.


Au revoir

2. července 2010 v 20:00 | Ambar
*Au revoir = francouzky nashledanou
Autoportrét

Dneska to zkusme beze slov. Zkrátka jen nashledanou. Nashledanou v září. Do té doby určitě několik článků přibyde, ale spočitatelných na prstech jedné ruky. A teď už nashledanou. Odjíždím. Odjíždím na vodácký tábor.

Au revoir.
Zůstaňte mi věrni.
Ambar