Podzim 2009

6. prosince 2009 v 14:16

23.září - 30.listopadu


23. září 2009

tak se mi konečně podařilo najít new friends...

Víte, s mejma kámoškama se už tak trochu (trochu víííc) nekámošim. Brum, cvak, krch, a vše bylo zase jinak... teda nemyslim s tim kámošenim s holkama (no spíš slepicema) , ale s tim že nemam kámošky. Už je totiž mam. A to pravý, nefalšovaný přátele. Vysoké kvality. Jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí P.S. Pokud to čtete někdo ze třídy, ano, vaše tušení není mylné... je to Betka a Verča

21. října 2009

jupíííííí! Víte, de o naušnice.

Zkrátka: vysvětleno, přemluveno, schváleno: budu mít v uších 3. dirku. Teda aspoň takhle zní dohoda, ve skutečnosti hodlam poprosit doktora aby mi pích i 4.... toť asi vše....

25. října 2009

Moji bobánci, tak mě napadá, že už sem dlouho nezveřejnila útržek z mýho deníčku.... tak to deme rychle napravit...:

Co sem dneska dělala? Hned po ránu mě čekala rána: celej den (doslova): úklid. Abych to měla rychlejš, pozvala sem si na pomoc kamarádku. Takže po krátkym matematickym výpočtu s nepřímou úměrností (běžte už s tou školou do hajzlu!!!) to trvalo půlku dne. No a na oplátku sem tu druhou polovinu dne pomohla s úklidem kamarádce... Takže po krátkym matematickym výpočtu se mi to zkrátka nevyplatilo... ale což. A zážitek dne? Sem vařila lasagne. Nua když sem nasypala na bublající omáčku pytlík strouhanýho sýra, než sem to stihla zamíchat, jeden "bubl" rozohňostroval sýr po celý kuchyni. Normálně, neznáte nějakou převychovávací školku pro omáčky? Nedělní oběd? Víte, už mě zkrátka začali sr*t ty mamčiny polívky v podobě několika gigantických kusů zeleniny plavajících ve vodě. Poradila sem jí, jestli by je nemohla dělat "trošku" hustší. Ona mi chtěla udělat radost, tak květákovou polívku rozmixovala. No, upřímě, o nic ste nepřišli... Omluva dne? ...omluvte prosím moje dlouhý články... se s tim smiřte, nebo si to prostě nečtěte... xP

2. listopadu 2009

věci minulé: Bratr byl na titulní stránce novin! Více tady ((P.S. Můj bratr je ten slavný Jiří Č.))
Změnila sem si dess, tak ste si určo všimli...líbí??? Sme dneska psali písemku z biologie... no tak uvidíme, každopádně to je 1. a poslední známka z B za čtvrtletí, takže doufam že to dopadne... věci přítomné: Mam rýýýýmu :( Čekam estli zveřejněj jeden můj článek na Alíkovi... tak uvidíme Můj diář praská ve švech, ae já pořádsedim jenom u blogu... asi bych to měla změnit, co? právě večeřim housku s nakládanejma rajčatama... to vás asi nezajmá, co? stala sem se závislákem na Happy Aquarium na Facebooku věci budoucí: hodlam tu trochu rozjet ten eshop... můj plán: zjdnodušit a zpřehlednit systém, zlevnit... tak a pak už jenom zbejvaj vaše objednávky! affs přejmenuju na affilates. Příjde mi to takový... lepší. Achjo já tak nesnášim vyhazováni affilatesů, ale je mi to líto: Girl*kykynecko a CroCoDile. MOŽNÁ budu mít k Vánocům mini notebook... to bych vám pak mohla psát častějš :) 11.11. je oficiální datum nastřelení mejch 2. naušnic... možná se tu objevěj soutěže za věcný ceny!

13. listopadu 2009

vite jak sem vam tady nedávno psala mezi "věci budoucí" žhe budu mít 2. dirky na naušky? Tak teď už to patří mezi "věci minulé":) P.S. ten debil píchnul jednu vejš a jednu níž:(

24. listopadu 2009

Neska žůža den. Bohužel myšleno ironicky...:( Stala se mi 1 blbá věc, a i když se to nakonec jakš takš vyřešilo, bylo to hooodně špatný. Bohužel vám nemůžu napsat co, protože by se to pak mohli dočíst lidé, kteří se to rozhodně dočíst nemaj. Pak tu byla ještě jedna pohroma, sice už néé tak pohromovitá, leč velice nečekaná. A vyřešená jenom tak z poloviny. A co to bylo? Napsat nemůžu, protože kdyby se to jistí lidé dočetli, podstata špatnosti téhle věci by byla ještě špatnější a podstatnější. A pak jobovka nakonec. Proč? Proč se to muselo stát? Sakra proooooooč? To je vážně jobovité. Co? Co se stalo? Smůůůla, ani teď se nic nedozvíte. Kvůli jistým lidem. Hlavně teda kvůli jednomu.

27. listopadu 2009

články co sem píšu sem si vždycky dlouho rozemejšlela. Chtěla sem aby byly dokonalý, vtipný, uspořádaný, originální. Jenže pak mi došlo: nemaj to bejt náhodou realisticky citlivý výlevy mýho srdíčka? tak teda vylejvááám:

Neska celkem fajn den. Snad poprvý se mi stalo, že sem ráno vstala pravou nohou z postele. Mam jí totiž přitisklou u pravý zdi, takže automaticky vstávam levačkou, což prej přináší smůlu. na pověry nevěřim, každopádně dnešní den stál za to napsat vám tu nějakej článeček o něm. Nemalou zásluhou se přičinily svojí přímluvou i Sahy se zuzulí. no tak dem na to. 1. hodina děják, normal hodina, akorát sem nakonec tvl dostala papírek se známkama na čtvrtletí. Včera totiž byly třídní schůzky, tak sem taťku nějak tak lehce nasměrovala k myšlence, že jít na bratrovi schůzky je podstatnější než na moje. Takže rodiče nic nevěděěj. Jupi jupi yeah. No ale abych se vrátila k dnešku. Druhá hodina tělák. Na rozběhání sme měli hrát nějakou skupinovou honičku. holky ale začali sabotovat, tak nám nasr. učitelka dala jako možnost č.2 běhání kolem tělocvičny. moje fyzický část těla začala projevovat nesouhlasm, psychika ale byla nadšená vyzrátim nad učitelkou. (mimochodem: je to pěkná kráva...) po dvaceti kolečkách kolem velký tělocvičny, začala "lehce" nesouhlasit i psychyka. (takže sem dospěla k názoru, že to nění pěkná, nýbrž oškivá kráva:) Pak ájina. no fuj. Možná sem vám to psala, ale Ulvrová (naše angličtinářka) je stará zamindrákovaná babizna, navíc hroně zasedavá, a posledních pár let (přesně 2,25) je zasedlá na mě. A dává mi to solidně sežrat. noa mamka na ní podala uplně mrdě stížnost. Oficiální. Ředitelce. Doufam že to výjde. Chjo. Už tady plácam páty přes devátý. Měla bych končit. Když opomenu šíííleně nudný praktika, který maj bejt sice biologický, byly ale geologický (aneb šutrologický) a to je fáááákt nuda)) Tak to co pokračovalo, což je to nejlepší z celýho dne, vám psát stejně nemůžu. teda záleží kdo je to "vám". pokud to sou "jistí lidé" (wim že vás s im už seru) tak vám to psát nemůžu. chjo.

28. listopadu 2009

Neska žůža den. tentokrát myšleno NEironicky. Zdenda mě pozavl na jednu akci co pořádaj jeho rodiče. výtvarný dílny pro děti. Mě se tam ani moc nechtělo, ale moje pusa sama vyslovila souhlas. nelituju. vyfasovali sme dílnu se zdobením perníčků, a taky sme obsluhovali dataprojektor a pouštěli nějakou propagační prezentaci a na kazeťáku nějaký ty koledy. samozřejmě místo zdobení perníčků sme je neslušně řečeno žrali, místo pouštění prezentace hrály hry a místo přehrávání koled sme pouštěli rockový klipy. Sranda byla. Vedle byla dílna kde se zdobily vánoční ozdobičky. A měli tam takový mističky plný třpytek. Takže třpitková válka byla taky super. No a kdo by čekal že nakonec tady u nás, v Liberci, potkam starý dobrý kámošky Pražandy? já teda rozhodně nee. Jo a upřímě holky z naší třídy: serete mě. Chtěla sem sem napsat ještě něco, ale nemám zájem aby si to četli lidi co znam osobně (zuzule je vyjímka). No nic. Tak se to prostě nikdo nic nedoví. A moje tajemství zůstane ukryté v mém srdíčku.

30. listopadu 2009

Pomsta je hořká. Pro ní sladká. pro nás hořká. a kdo je ta ona? určitě sem vám o ní už někdy psala: Ulvrová.

učitelka. (v jejím případě spíš mučitelka :) a i když sem tady nikdy nechtěla psát sprostě, jí prostě jinak definovat nejde: kráva. A takyže mamka na ní podala oficiální stížnost ředitelce. to už sem vám taky určitě někdy psala. Co sem vám ale nepsala je, že se mstí. tak vám to píšu teď. mstí se jakože docela krutě. docela doost. Běžně totiž píšeme po každý dokončený lekci písemku. běžně nám jí hlásí několik dní předem. běžně trvá celou hodinu. jóó, to je běžně. ale jak to je, když se dozví že je na ní podána stížnost? neska sme dostali písemku, a to sme tu lekci z který to bylo probrali tak do poloviny. super! písemku nám vůbec, ale jakože vůbec nenahlásila. super! museli sme to mít už za půlhodinku. super! a co odpověděla na otázku: co to má znamenat? super! néé, kecam, to neodpověděla. odpověděla že v "téhle době" se něco takového bude dít častějš. A co bere jako "tuhle dobu"? že by dobu, kdy na ní běží stížnost? normální učitel by si bránil svoji hrdnost a normálně by to ustát. Ale ona prostě není normální učitel. Ona je zamindrákovaná babizna. achjo. Promiňtě, já vim že vás to asi vůbec nezajmá, já sem ale musela vyřvat. Já si holt svoje problémy řešim jinak než ubližovánim jinym. jako někdo. kráva.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama