Jaro 2009

6. prosince 2009 v 13:47 | Ambar

16.června - 20.června


16. června 2009

Nejdřív den začal jako každý jiný...... pak to byla noční můra.... a nakonec jeden z mejch nejlepších dnů (až na to přecpání pizzou )

Takže hezky od začátku: Jak řikam, den začal jako každej jinej... Nejdřiv mě probudil ten debilní budík (a to už 5:40!) a den začal ájinou (fůůůj). Cestou do školy sem se jako vždy snažila marně dohnat moje (bejvalý) kamarádky... Po pár hodinách začala třídnická dvojhodinovka (na vracení učebnic)... nuudaaaaaaaaaa...teda, já měla starostí až dost... Mezi námi děvčaty to totiž občas trochu skřípe.... a holky přišli s tim geniálnim nápadam že když se dá pryč jedno kolečko, pojede to líp.... A TO KOLEČKO BYLA JÁ! Nejhorší na tom bylo, že to šlo přes převodovku. Zkrátka Vašek (jeden kluk co zapisoval kdo s kym bude ve stanu na školnim výletě) se ptal, s kym teda budu já. Tak sem řekla že samozřejmě s Martinou, jenže on řikal že holky řikaly že ona řikala.... Prostě že prej s nima nejsem. A když sem se ptala jestli tuhle hovadinu plácla Martina, tak divně se zatvářil...... Tak sem zašla za Martinou co to Vašek plácá, a ona se zadívala stejně jako on, prokrčila rameny a odešla... A pak přišel rozhovor (spíš přednáška... já jen mlčky seděla a potlačovala slzy) typu: dáme si pauzu, je to pro tvoje dobro... Když to zkrátim, sem prostě bez kamarádek.... A pak přišla ta lepší část dne.... Ze školy sem šla s ostatníma holkama a ještě 2 klukama, a protože ve šklní jídelně nevařej, šli do Maškovky (pizzerie). A protože já sem byla fakt na dně šla sem s nima.... Možná taky proto abych se zeptala jestli se k nim nevejdu do stanu.... Ale nevešla sem se.... Pak sem se zeptala Zdeňka (jednoho z těch kluků) s kym je on, a on byl s tim druhym a ještě s dvouma klukama, který neměli vlastní stan.... Jenže já měla stan! Tak sem se dohodla že bych jim ho mohla pučit a bejt s klukama (sou celkem v poho.... rozhodně víc jak ty bejvalý kámošky)... A teď už jenom jestli to mamka toho kluka-a zároveň vedoucí výletu dovolí....Prtž jinak bych na ten výlet ani nejela! No přecpali sme se pizzou, zašli do Fóra a jeli domů.... A pak sem mu volala... A JUPÍÍÍÍÍ! P.S. možná z tohohle textu vyplývá, že ta nejvíc fůj je Martina ale podlě mýho názoru (těžko říct, přes zaslzený oči se někoho těžko prokoukává) ten původce děje je Áňa...

20. června 2009

Právě jsem se vrátila ze školního výletu. BYLO TO SUUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER!

A teď trochu podrobněji: Zrovna sem přijela... O hodinu dřív než ostatní (taťka mě odvaz autem), a fakt nevim, jestli to je dobře nebo špatně... Jestli ta hodina byla taková, jako všechny hodiny těch předchozích dvou dnů, tak sem teda přišla o hodně, ale zase na druhou stranu to loučení bych asi nepřežila (asi bych na sebe vzala bombu a vyhrožovala, že pokud výlet nebude pokračovat, odpálim se (ne že by to někomu vadilo... )). Ale teď už dost co by bylo, kdyby bylo, ale začnu vyprávět co doopravdy bylo: Sraz večtvrtek v 8:00 na nádraží, my tam šli pěšky, protože sme netušili, že hned jak vystoupíme z vlaku pudem ke stanovišti (nemyslim tim od slova zastavit, ale od slova stan) hned několik kilometrů (a mezitim budem jak magoři lítat po louce kvůli nějaký debilní (ale děsně zábavný) hře). Hra na Romea a Julii byla taky bezvadná... Na stanovišti sme pak postavili stany a nažrali se bezvadnýho guláše (i když mě se zvedal žalůdek, když sem se musela koukat na jednu spolužačku nechutně flirtující se všema klukama...) Večer sme na ohni pak opejkali maršmelouny (nvm jak se to píše) a byla to fakt mňamka! Hráli sme taky dost zábavnejch her, ale to vlastně každej okamžik co tu neni popsanej (to znamená že poslední den asi nemusim popisovat vuubec). Další den výlet do Turnova (mimochodem, byly sme na Malé skále), a mě krvácel chleba (njn, Alfonsovi vtipy...). A teď mam na vás otázku: Vypadá to hodně šíleně když někdo po celym městě včetně nejrušnějšího náměstí vleče ve skupince nataženej, přes 20 metrů dlouhej toaleťák? (a teď anketa: myslíte si že je to hodně těžký když kromě Matyášovejch typickejch slz na toaleťák kape déšť jak z konve?) Abych nevybuchla smíchy, musela sem si pusu ucpat celou velkou čoko Geishou. No a teď přeskočim rovnou na večer, protože jak sem už řekla, okamžiky plné her prostě nepopisuji (možná časem zveřejnim článek se všemi hrami včetně pravidel, protože o tohle nemůžete přijít)... Večer opejkání buřtů, půlnoční schovka...a už nevim co psát, protože po zapsání každý události o ní ještě dlouho přemejšlim (proto samé "...") a dost se tomu směju (až se rodiče ptaj jestli sem normální... ale ten kdo tu normální není jsou vlastně oni - proč mě na ten výlet vubec ksakru posílali? Teď budu kvuli nim dostávat samý špatný známky, stačí se zakoukat při písemce na Tuana a hned se mi všechno vrátí) - teda, i když o známky mi vlastně vubec nejde, škola je snad přece od školních výletů, ne?)))))) P.S. Méďa Béďa 4ever!

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama